

Det allra bästa med mitt jobb är att jag får förmånen att träffa så många olika människor och som befinner sig i olika skeden i livet. Jag drivs av att ge god service och gör mitt yttersta för att deras livs affär går så smidigt och enkelt som möjligt. Jag är uppvuxen i Västervik men har bott i London under cirka 10 års tid då jag också arbetade inom mäklarbranschen - en händelserik och rolig tid! Längtan till skärgården och naturen fick mig att flytta hem igen och det har jag inte ångrat. Min fritid tillbringar jag gärna i min stuga i skärgården, alternativt i löparspåret, cykelsadeln eller i min våtdräkt simmandes utmed kusten.
Kundernas omdömen
2025-06-13
Professionell, saklig och kunnig. Dessutom ett mycket trevligt bemötande.
Birgitta E
2025-06-12
Kunnig och professionell. Anna har redan från visningen varit väldigt bra. Kunnig och lyhörd. Har ett lugn o är saklig. Har inget att klaga på.
Ann-Charlotte A
2025-06-09
Douglas har levt upp till alla förväntningar.Skulle rekommendera honom alla dagar i veckan.Som klippt o skuren för sitt jobb mvh Kent
Kent L
2025-06-09
Bästa tänkbara mäklare. Engagerad, kunnig, pålitlig och tydlig.
Tommy H
2025-06-09
Bra bemötande och bra återkoppling hela tiden.
Ulf E
2025-06-05
Anders har varit bra och erfaren av fastighets branschen och utstrålar en trygghet för hos säljare. Jag skulle rekommendera honom som fastighetsmäklare till mina vänner.
Pär S
2025-05-31
Som kund blev man väldigt varmt mottagen. Man kände sig trygg av hans kunnighet. Hjälpsam och informerade.
Ulrika U
2025-05-25
Alltid tillgänglig och återkopplar snabbt
Metaxas I
2025-05-24
Bra och trevligt bemötande.
Rak och tydlig, mycket hjälpsam
Caroline W