Arbetar sedan 2006 som koordinator i Torslanda och är spindeln i nätet i vår bobutik. Mina främsta arbetsuppgifter är att sköta det administrativa kring din bostadsaffär så att allt blir så smidigt som möjligt. Välkommen till vår bobutik och dom bästa mäklarna i Torslanda!
Kundernas omdömen
2025-12-21
Liam är informativ, kunnig och trevlig. Inte pådrivande eller envis utan lyssnar in våra önskemål och kommer med goda råd.
Kort sagt, så som man önskar att en mäklare ska vara.
Inge-gerd Agneta A
2025-12-19
Liam har sålt till oss och vi är helnöjda.
Tack! Bernt & Kicki
Kristina G
2025-12-16
Jag och min fru fick ett mycket bra bemötande i samband med att vi skulle köpa en lägenhet vilket gjorde att vi tecknade ett säljuppdrag på vår villa.
Liam förklarade klart och tydligt hur marknaden fungerade så att vi kände oss ...
Sven-Erik H
2025-12-15
Therese är duktig på att hålla kontakten och vara diskussionspartner i säljaffären. Rekommenderar henne varmt
Torbjörn L
2025-12-13
Liam var en av de få mäklare som tog det lungt genom hela processen. Han var alltid ärlig och professionell.
När vi ville komma och kolla på huset en extra gång så tvekade han inte och såg till att vi fick tid för det.
Axel J
2025-12-13
Liam var lugn och trygg genom hela processen, vilket är sällsynta kvaliteter hos mäklare. Vi kollade på många hus och Liam är helt klart min favoritmäklare.
Karin H
2025-12-11
Liam Ekvall är en mycket bra mäklare.
Han lyssnar, har tålamod när man inte förstår eller har glömt...
Man kunde ringa honom, nästan när som helst.
Han stressar inte- vill bara hjälpa
Ja, en riktig hjälte.
Lena Margrethe R
2025-12-07
Hade haft Liam som mäklare förut och var mycket nöjd men var lite fundersam
då jag tyckte han var lite ung o tänkte han inte hade så mycket erfarenheter.
Han var både proffsig, intresserad o hjälpsam så det var inget att fundera...
Inger W
2025-12-06
Proffsigt och tryggt, från början till slut väldigt informativ och hjälpsam med alla frågor under resans gång.
Karl W