Projekt: El Pasico
Här presenteras ett trevligt projekt med 6 nybyggda villor i Torre-Pacheco, beläget strax utanför Los Alcázares. Här erbjuds moderna villor med 2–3 sovrum, utrustade med inbyggda garderober, samt 2 stilfulla badrum. Varje villa har en egen trädgård med flera terrassytor, en rymlig takterrass med utsikt över området och en privat pool – perfekt för att svalka sig med familj och vänner. Villorna har rymliga takterrasser där du kan njuta av solen hela dagen.
Projektet ligger nära den charmiga spanska byn Torre-Pacheco, som erbjuder ett brett utbud av restauranger, barer, mataffärer och all annan service du kan behöva.
Med endast cirka 15 minuters bilresa når du havet och den mysiga kuststaden Los Alcázares. Här finns ett stort urval av restauranger och en härlig strandpromenad att njuta av.
I priset ingår:
För installerad AC
Pool
För installerat ute kök på takterrassen
Led belysning
Varmvatten beredare.
Villa med 3 sovrum pris från: 319 900€
Pris lista uppdaterad: 2025-05-12
Vill ni veta mer om detta fina projekt kontakta oss så berättar vi gärna mer.
Varmt välkomna till oss på Svensk Fastighetsförmedling!