Hoppa till innehåll
 
Pris: 
243 900 EUR
Anmäl intresse
Fredric Thunell, Mäklare Svensk Fastighetsförmedling
Ansvarig mäklare
Fredric Thunell
Franchisetagare & certifierad utlandsmäklare
Marbella
Pris: 
243 900 EUR
Anmäl intresse
Fredric Thunell, Mäklare Svensk Fastighetsförmedling
Ansvarig mäklare
Fredric Thunell
Franchisetagare & certifierad utlandsmäklare

Nyproduktion i La Campana, Nueva Andalucía

  • Typ: Ägarlägenhet
  • Rum: 4, varav 3 sovrum
  • Boarea: 108 kvm
  • Biarea: 10 kvm
  • Upplåtelseform: Äganderätt

Nyproduktion som består av totalt 68 bostäder med 2, 3 och 4 sovrum. Dessa är fördelade på två byggnader som är sex- respektive sju våningar höga. Två byggnader som sticker ut för sina stora terrasser och stora fönster. Två byggnader som integreras perfekt i sitt privilegierade läge.

Den röda tråden i inredningen är Andalusiens mest emblematiska färg: vit. En klassiker som aldrig gör dig besviken. Och det är enkelheten i denna färg som gör hemmen ljusa, tidlösa, och mångsidiga. Hem som skapar en känsla av lugn, stillhet och avkoppling.

De gemensamma utrymmena har utformats i två unika områden, där du kan njuta av den naturliga miljön och alla typer av aktiviteter. Som huvudperson för de gemensamma utrymmena finner vi den 90 m2 stora poolen med saltlösning och nattbelysning som är omgiven av en stor trädgård där du kan njuta av de många soliga dagarna. Dessutom hittar du ett fullt utrustat gym och en social klubb med utsikt över poolen för att dela trevliga stunder med familj och vänner.

La Campana har ett priviligierat läge. Inom 5 minuters promenad hittar du affärer, stormarknader, restauranger och apotek. Ett lugnt och trevligt område där du även har gångavstånd ner till den berömda hamnen Puerto Banús och stranden.

Ref 338138

Vi på Svensk Fastighetsförmedling kan förmedla alla fastigheter till försäljning på Costa del Sol.

Välkommen att kontakta oss så hittar vi tillsammans ditt drömboende!

Om Bostaden

Sammanfattning

Typ: Ägarlägenhet
Rum: 4, varav 3 sovrum
Boarea: 108 kvm
Biarea: 10 kvm
Pris: 243 900 EUR
Upplåtelseform: Äganderätt

Allmänt

Region: Andalucía
Kommun: Marbella
Område: Nueva Andalucía

Ekonomi

Pris

243 900 EUR

Pantbrev

Det finns 0 st pantbrev uttaget om sammanlagt 0 kr

Alla bilder

+ 6 Visa alla 12 bilder
 

Kontakt

Fyll i formuläret nedan för att göra en intresseanmälan på denna bostad. Våra mäklare kommer att kontakta dig via mail/telefon för uppföljning.

500 tecken kvar

Hämta uppgifter automatiskt

Eller fyll i på egen hand
Ta del av vår integritetspolicy

Oj, något gick fel! Försök igen. 

Ett ögonblick!
Tack, dina uppgifter är sparade!

Du fyllde inte i någon e-postadress. Ange den nedan för att inte missa någon information.
 
 
 
Ta del av vår integritetspolicy
 
 
 
Ansvarig mäklare

Fredric Thunell

Franchisetagare & certifierad utlandsmäklare

Kom i kontakt med ansvarig bobutik:

Bilder

Planritning