TM Ocean Dream
Här har vi glädjen att presentera ett riktigt bra nyproduktionsprojekt där det nu finns några nyckelfärdiga lägenheter kvar. Med endast 300 meter till havet och det lugna läget i Punta Prima så är det ett ypperligt tillfälle att förvärva en bostad där man verkligen kommer att trivas. Totalt är det 36 lägenheter. Alla lägenheterna kommer att ha stora terrasser och markplanslägenheterna har privat trädgård och för de som är på markplan finns möjlighet att ha privat pool. Det finns gott om restauranger och all tänkbar service man kan behöva inom gångavstånd och härliga promenadstråk utmed Medelhavet. Området har flera fina stränder och även en avsedd hundstrand för er som har hund.
Det stora köpcentret la Zenia Boulevard ligger endast ca 10 minuters bilfärd från bostaden. Man tar sig även lätt till flera fina golfbanor och ett stort padelcenter finns också i Punta Prima.
På den stora gemensamma takterrassen så kommer det att finnas en fantastisk stor infinitypool, jacuzzi för 4-5 personer, chill-out hörna med soffor och växter samt ett utekök med grill och diskho.
I priset ingår
- A/C via kanalsystem
- Duschväggar
- Badrumsspegel med LED belysning
- Värmegolv i badrummen
- LED belysning över köksbänken
- Köksfläkt (Vitvaror ingår ej)
- Parkeringsplats och förråd
Vill ni veta mer om detta fina projekt kontakta oss så berättar vi gärna mer
Varmt välkomna till oss på Svensk Fastighetsförmedling!