Endast 3 villor kvar!
Exklusiva villor med hisnande utsikt över golfbanan och La Gomera – Costa Adeje, Teneriffa
Välkommen till ett unikt tillfälle att förvärva en av endast sju lyxvillor i eftertraktade Barranco de las Torres, precis intill Golf Costa Adeje. Här kombineras elegant, minimalistisk arkitektur med enastående panoramautsikt över Atlanten, golfbanan och den magiska ön La Gomera.
Varje villa är belägen på en generös tomt om 720 m² och erbjuder en total byggyta på 515 m², inklusive terrasser, verandor och källare.
Villorna är genomtänkt planerade och rymmer:
Ljus och rymlig vardagsrumsmiljö med öppen planlösning
Designkök och matsal
4 sovrum med egna badrum
Gästtoalett, kontor/studio, gym och bastu
Tvättstuga/strykrum och dubbelgarage
Hiss, vattenelement, solterrass, pool och trädgård
Materialvalen är av högsta kvalitet – marmorgolv, luftkonditionering, golvvärme, smarta hem-lösningar och videoövervakning för maximal komfort och säkerhet.
Inflyttningsklara och redo för visning – boka din privata rundtur idag! Priser på de tre kvarvarande villorna - 3 700 000 - 3 950 000.