Hoppa till innehåll

Kontakta oss – mäklare med koll på nyproduktion

Vi hjälper er med försäljning av nyproduktion 

Vi på Svensk Fastighetsförmedling finns representerade med över 230 butiker runtom i landet och kan därför bistå er byggbolag vart helst i landet ni har behov av en kvalificerad försäljningstjänst inom nyproduktion

Är du byggherre eller arbetar på byggbolag och har frågor om hur vi på Svensk Fastighetsförmedling arbetar med nyproduktion är du välkommen att kontakta ansvarig för nyproduktion eller respektive försäljningschef för din region:

Daniel Jansson, försäljningschef nyproduktion
daniel.jansson@svenskfast.se
070-354 78 20

Erik Eriksson, försäljningschef nyproduktion
erik.eriksson@svenskfast.se
0734-26 39 06

Anders Danielsson, försäljningschef region Norr
anders.danielsson@svenskfast.se
08-505 358 25

Eva Karlsson, försäljningschef region Syd
eva.karlsson@svenskfast.se 
070-218 55 08

Olof Widaeus, försäljningschef region Mälardalen
olof.widaeus@svenskfast.se
072-504 96 59

Andreas Moritz, försäljningschef region Stockholm

andreas.moritz@svenskfast.se
0722-25 71 11

Lokala mäklare med koll på nyproduktion

Det går även bra att kontakta någon av våra lokala mäklare som aktivt arbetar med nyproduktionsprojekt, se kontaktuppgifter nedan. 

I vårt arbete utgår vi från något av våra lokala kontor där vi har utvalda mäklare med särskild kompetens och erfarenhet av just försäljning av nyproducerade bostäder. Våra mäklare har vidare tillgång till ett centralt säljstöd och löpande coachning under hela processen. Även jurister och marknadsavdelning finns att tillgå om behovet finns.

Till toppen