Hoppa till innehåll

Kontakta oss

Svensk Fastighetsförmedling har omkring 1200 medarbetare fördelade på ca 230 bobutiker runt om i Sverige. Kontakta gärna din lokala bobutik så kan vi berätta mer om vad vi kan göra för dig.

Kundtjänst 08-505 358 00

(helgfria vardagar kl 9-17)

Presskontakt

Kicki Erkers 
Telefon: 072-570 56 18

Kundombudsman

Mejl: ko@svenskfast.se
Telefon: 08-505 358 80 (helgfria vardagar kl 9-12)  

Webbmaster

Mejl: webmaster@svenskfast.se


Huvudkontor

Svensk Fastighetsförmedling AB

100 74 Stockholm
Sverige

Besöksadress

Årstaängsvägen 11, Stockholm

Org nummer

556090-2313


Kontaktpersoner

Johanna Gavefalk, Svensk Fastighetsförmedling
Marknad och kommunikationschef
Johanna Gavefalk
Mejl: johanna.gavefalk@svenskfast.se
Telefon: 08-505 358 51
Cecilia Fredriksson, Svensk Fastighetsförmedling
HR-chef
Cecilia Fredriksson
Mejl: cecilia.fredriksson@svenskfast.se 
Telefon: 08-505 358 48 
Dan Sjöholm, Svensk Fastighetsförmedling
Utbildningsansvarig
Dan Sjöholm
Mejl: dan.sjoholm@svenskfast.se
Telefon: 08-505 358 42
Anders Danielsson, Svensk Fastighetsförmedling
Försäljningschef region Norr
Anders Danielsson
Mejl: anders.danielsson@svenskfast.se
Telefon: 08-505 358 25

Eva Karlsson, Svensk Fastighetsförmedling
Försäljningschef region Syd
Eva Karlsson
Mejl: eva.karlsson@svenskfast.se 
Telefon: 070-218 55 08
Olof Widaeus, Svensk Fastighetsförmedling
Försäljningschef region Öst
Olof Widaeus
Mejl: olof.widaeus@svenskfast.se
Telefon: 072-504 96 59
Andreas Moritz, Svensk Fastighetsförmedling
Försäljningschef region Stockholm
Andreas Moritz
Mejl: andreas.moritz@svenskfast.se
Telefon: 0722-25 71 11

Daniel Jansson, Svensk Fastighetsförmedling
Försäljningschef nyproduktion
Daniel Jansson
Mejl: daniel.jansson@svenskfast.se
Telefon: 070-354 78 20